Erőmű 600W DEZS0600
Kód: DED-DEZS0600
Nincs értékelés Értékelés részletei
Készleten (20 db)
Szállítási lehetőségek
Erőmű 600W
Részletes információ
Termék részletes leírása
Különösen hálózati áramkimaradás esetén szolgál vészhelyzeti áramforrásként. Az állomás 600 W-ig minden hálózatról táplált eszközzel működik - ennek és a nagy kapacitásnak köszönhetően a felhasználó olyan eszközöket is táplálhat, mint az okostelefon, a fényképezőgép, a laptop vagy a TV. Egy ilyen állomás hosszabb utazások során vagy különböző típusú kirándulásokon, például kempingezés vagy szabadtéri expedíciók során is jól jön.
A DEDRA DEZS0600 tápegység jellemzői:
  • Szinuszos kimeneti feszültség hullámforma
  • Kompatibilis minden hálózati berendezéssel 600 W-ig
  • Napelemmel tölthető
  • Motorindító funkció [12 V]
  • Számos védelem:
    • túltöltés ellen
    • túlterhelés ellen
    • feszültségesés ellen
    • feszültségvesztés ellen
    • rövidzárlat elleni védelem
    • Termikus
  • LED világítás [12W LED Folyamatos/Villogó/SOS]
  • LCD kijelző
  • Tartalmazza:
    • Hálózati töltő - 1 db.
    • autótöltő 12V-os aljzattal a szivargyújtóhoz
A DEDRA DEZS0600 tápegység műszaki adatai:
  • Teljesítmény: 600 W
  • Csúcsteljesítmény: 1200 W
  • Beépített akkumulátor típusa: LiFePO4
  • Akkumulátor kapacitása: 640Wh/50 Ah/12,8V
  • Az akkumulátor töltési paraméterei: DC 12-30 V, max. 5,4 A
  • Fotovoltaikus panel töltési paraméterei: 12-30 V
  • A teljes feltöltés ideje: DC: 8~9 óra
  • USB kimeneti portok:
    • 3A: 1xUSB-C 5V-20V [3A]
    • 2xUSB 5V [2,4A]
    • 1xQC3.0 [5V-12V max. 3A]
  • AC kimeneti portok: 2x230V~50Hz
  • DC kimeneti portok: 2x12-30V/10A
  • LED világítás: 12W