Erőmű 1500W DEZS1500
Kód: DED-DEZS1500
Nincs értékelés Értékelés részletei
Elfogyott
Szállítási lehetőségek
A tétel elfogyott…
Erőmű 1500W
Részletes információ
Termék részletes leírása
Elsősorban vészhelyzeti áramforrásként szolgál hálózati áramkimaradás esetén. Az állomás 1500 W-ig minden hálózatról táplált eszközzel működik - ennek és a nagy kapacitásnak köszönhetően a felhasználó olyan eszközöket tud táplálni, mint az okostelefon, a fényképezőgép, a laptop vagy a TV. Az állomás hosszabb utazásokhoz, kempingezéshez és szabadtéri tevékenységekhez is alkalmas. További kényelmi funkció az ebbe az erőműbe szerelt LED-világítás, amely akár három üzemmódban is használható - állandó fényként, villogó üzemmódban és SOS üzemmódban.
A DEDRA DEZS1500 erőmű jellemzői:
  • Szinuszos kimeneti feszültség hullámforma
  • Kompatibilis minden hálózati berendezéssel 1500 W teljesítményig
  • Napelemmel tölthető
  • Motorindító funkció [12 V]
  • Védelmi tartomány:
    • túltöltés ellen
    • túlterhelés ellen
    • feszültségesés ellen
    • feszültségvesztés ellen
    • rövidzárlat elleni védelem
    • túlterhelés
    • termikus
  • LED világítás [12W LED Folyamatos/Villogó/SOS]
  • LCD kijelző
  • Tartalmazza:
    • Hálózati töltő - 1 db.
A DEDRA DEZS1500 műszaki adatai:
  • Feszültség: 1500 W
  • csúcsteljesítmény: 3000 W
  • Beépített akkumulátor típusa: LiFePO4
  • Az akkumulátor kapacitása: 1408Wh/55 Ah/25,6V
  • Az akkumulátor töltési paraméterei: DC 12-30 V, max. 9,4 A
  • Fotovoltaikus panel töltési paraméterei: 12-30 V
  • A teljes feltöltés ideje: DC: 9~10 óra
  • USB kimeneti portok:
    • 3A: 2xUSB-C 5V-20V [3A]
    • 3xUSB 5V [2,4A]
    • 1xQC 3.0 [5V-12V max. 3A]
  • AC kimeneti portok: 3x230V~50Hz
  • DC kimeneti portok: 2x12-30V/10A
  • LED világítás: 12W