Erőmű, DEDRA DEZS0300 300/500 W DEZS0300 DEZS0300
Kód: DED-DEZS0300
Nincs értékelés Értékelés részletei
Készleten (>20 db)
Szállítási lehetőségek
Erőmű, DEDRA DEZS0300 300/500 W
Részletes információ
Termék részletes leírása
A DEDRA DEZS0300 erőmű jellemzői :
  • Szinuszos kimeneti feszültség hullámforma
  • Kompatibilis minden hálózati készülékkel 300 W-ig
  • Biztonsági funkciók sorozata:
    • újratöltés előtt
    • feszültségesés ellen
    • rövidzárlat ellen
    • túlterhelés
    • termikus
  • Kompakt, kompakt kialakítás
  • Könnyű készülék
  • LED világítás [4W LED Folyamatos/Villogó/SOS]
  • Tartalmazza a következőket:
    • hálózati töltő - 1 db
    • autótöltő 12V-os szivargyújtó csatlakozóval
A DEDRA DEZS0300 tápegység műszaki adatai:
  • Teljesítmény: 300 W
  • csúcsteljesítmény: 500 W
  • Beépített akkumulátor típusa: Li-ION
  • Akkumulátor kapacitása: 296Wh/20Ah/14,8V
  • Az akkumulátor töltési paraméterei: DC19V/3A
  • Fotovoltaikus panel töltési paraméterei: Fényelektromos töltés: MPPT, 18V~22V/3A Max
  • A teljes feltöltés ideje: DC: 7~8 óra
  • USB kimeneti portok: USB kimeneti portok:
    • 1 db USB 5V [1A]
    • 1xUSB 5V [2A]
    • 1xUSB 5V [3A]
    • 2xQC 3.0 (5-12V 3A 18W)
  • DC kimeneti portok: 2x12 -16,5V / 10A
  • USB-C kimeneti portok:
    • [5-12V 3A]
    • 1x27W [5-12V 3A]
  • Üzemi hőmérséklet: -10 ? -40 ?
  • Súly: 2,85 kg
Tartalmazza: - A készüléket a következőkkel együtt:
  • Tápegység
  • Hálózati töltő (1 db)
  • Autótöltő 12 V-os szivargyújtó csatlakozóval (1 db)