AWT468 - TRZ 40VA/16V/18V Transzformátor - PULSAR
Kód: EC-13600
Nincs értékelés Értékelés részletei
7 nap (>20 db)
Szállítási lehetőségek
Részletes információ
Termék részletes leírása
AWT468 - Transzformátor TRZ 40VA/16V/18V - PULSAR
  • Teljesítmény: 40VA
  • Táplálás: 230V/50Hz/0.2A
  • Kimeneti feszültség: 16V/2.2A vagy 18V/2A